Business Development Manager (Automotive)

  • Lokalita: Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Slovenská republika, Slovinsko
  • Sektor: Automobilový průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Úkolem člověka na této roli bude rozjet síť klientely a pokračovat v business developmentu pro střední a východní Evropu společně se Sales Managerem v zahraničí.

Nabízené podmínky

  • Motivující platové ohodnocení
  • Full-time home office
  • Kariérní růst a rozvoj
  • Automobil, laptop, mobilní telefon

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Co budete potřebovat:

  • Zkušenost na pozici Business Development Manager/Sales Manager/Key Account Manager, nejlépe s přesahem do střední a východní Evropy
  • Zkušenost s automotive solutions nebo produkty
  • Výhodou zaměření na lepidla a elektrifikaci
  • Výborná znalost Anglického jazyka
  • Obchodního ducha
  • Energii a chuť na novou výzvu

Charakteristika klienta

Americká společnost dodávající solutions do automotive