Divizní manažer pro Temporary Staffing

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj, Praha
  • Sektor: HR a personalistika
  • Level pozice: TOP management

Náplň práce

Nabízíme ojedinělou příležitost ve vedení mezinárodní personálně-poradenské agentury. Hledáme vyzrálého manažera pro řízení divizí Temporary Staffing v Praze a Brně s celorepublikovým dosahem. Měl byste si přinést zkušenosti z praxe v oboru HR služeb, strategické myšlení, pragmatický přístup, schopnost dlouhodobého plánování, tvorby a nastavování obchodních taktik. Stanete se členem týmu, jehož hodnotami jsou respekt, důvěra, otevřenost a týmová práce.
Vaší zodpovědností bude:

  • Nastavení obchodní strategie a optimalizace našich služeb
  • Úzká spolupráce se sesterskou pobočkou na Slovensku
  • Aktivní budování portfolia klientů, vyjednávání podmínek spolupráce a udržování vztahů s klíčovými klienty
  • Příprava tendrů a vedení náročných obchodních setkání
  • Zodpovědnost za obchodní aktivity v rámci celé České republiky
  • Spolupráce na projektech v rámci České republiky a Slovenska
  • Rozvoj, podpora a motivace týmů v Praze a Brně
  • Odpovědnost za výsledky poboček (efektivní řízení a ekonomické výsledky)
  • Nastavení a vyhodnocování cílů a KPIs

  • Prostor a prostředky k tomu, abyste se uplatnili v roli špičkového Temporary Staffing profesionála mezinárodní úrovně
  • Příležitost pustit se do nových věcí, uplatnit nápady, zlepšovat procesy
  • Zázemí renomované mezinárodní značky s portfoliem špičkových služeb
  • Intenzívní podporu profesionálního mezinárodního týmu, který sdílí know-how na denní bázi
  • Partnerství s nejvýznamnějšími firmami na našem trhu
  • Flexibilní procesy bez zbytečné byrokracie
  • Firemní automobil i k osobním účelům
  • Home office a flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené, sick days

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Praxe ideálně na pozici branch manažera v agenturním prostředí (alespoň 3-4 roky)
  • Aktivní angličtina (min. úroveň B2 v písemné i hovorové formě)
  • Ideální je, pokud máte i obchodnické zkušenosti
  • Předešlé zkušenosti s vedením vlastního týmu
  • Podnikavý přístup k práci; máme rádi lidi, kteří nenechají věci jen tak ležet
  • Tah na branku a dotahování věcí do konce, samostatnost
  • Upřímnost v komunikaci a otevřenost v řešení různých situací, které vám práce přinese
  • Naše služby jsou prémiové: vaše jednání, přístup a komunikace musí být zárukou vysoké úrovně
  • Schopnost navazovat a udržovat dlouhodobé vztahy s klienty

SYNERGIE Česká Republika působí na českém trhu již 25 let a je součástí SYNERGIE Group, páté největší evropské společnosti poskytující personální poradenství a služby od roku 1969. V 17 zemích 4.100 zaměstnanců ze 750 poboček zajistí denně na 70.000 kandidátům práci na trvalý úvazek.
V České Republice a na Slovensku se společnost orientuje na vyspělý průmyslový trh, finance, ICT a podpůrné sektory. Specializované týmy divize Permanent Placement se orientují na Head Hunting, Executive Search, Recruitment a Outsourcing náboru zaměstnanců (RPO). Divize Temporary Help poskytuje služby agenturního zaměstnávání operátorů, zaměstnanců administrativy, logistiky a služeb.
SYNERGIE Česká Republika je členem Asociace poskytovatelů personálních služeb a Francouzsko-české obchodní komory. Veškeré procesy se řídí zlatými standardy personálních služeb a Etickým kodexem APPS. Je držitelem GOLD MEDAL v systému hodnocení společenské odpovědnosti EcoVadis.