Finanční supervizor

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Nižší management

Náplň práce

Pro významnou mezinárodní výrobní společnost specializující se na elektrické konektory, kabelové svazky a dráty pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční supervizor. Máte-li relevantní finanční praxi a chuť zlepšovat interní procesy, dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:

  • Podpora a řízení menšího finančního a účetního týmu
  • Příprava rozpočtů a dalších finančních prognóz
  • Identifikace a řešení finančních témat, zlepšování interních procesů
  • Zajištění finanční strategie skupiny a adekvátní implementování v ČR
  • Konečná zodpovědnost za správu české a německé entity
  • Zpracování měsíční / roční uzávěrky
  • Analýza ziskovosti a výrobních výsledků, řízení klíčových ukazatelů
  • Řízení Cash Flow

Nabízené podmínky

Benefity:

  • Práce v mezinárodní společnosti v malém přátelské týmu
  • Komunikace v angličtině na denní bázi
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • K dispozici mobilní telefon a notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost flexibilní pracovní doby a domácí kancelář
  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávání, školení a kvalifikace
  • Mimořádné bonusy
  • Multisport karta a stravenky

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Požadavky na kandidáta:

  • 3 – 5 let praxe ve finančním / účetním sektoru
  • Praxe s vedením menšího týmu výhodou
  • Povědomí o finančním controllingu v rámci výrobní společnosti
  • Znalost Českých účetních standardů
  • Vysokoškolské vzdělání z finančního či účetního oboru výhodou
  • Zkušenost z obdobného odvětví (výroba / průmysl /automotive)
  • Angličtina na velmi dobré úrovni (slovem a písmem)
  • Schopnost pracovat v moderních finančních IT systémech
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Velice dobré komunikační dovednosti
  • Znalost Microsoft AX výhodou
  • Způsobilost pracovat ve vysoce produktivním, neustále se měnícím prostředí
  • Proaktivita, ochota jednat v mezinárodním kontextu se sídlem mimo ČR
  • Analytický a přístup k řešení problémů
  • Zdatnost čelit stresovým situacím a dodržovat termíny

Náš klient je významná mezinárodní společnost, která je předním výrobcem elektrických konektorů, kabelových svazků a drátů pro automobilový průmysl. V současné době.