Headhunter Junior – nastartuj kariéru v náboru

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: HR a personalistika
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Právě stojíš na startovací čáře a přemýšlíš, jakým směrem zahájit svoji profesní dráhu? Uvažuješ o recruitmentu?
Nábor na straně personální agentury nabízí spojení hned několika oblastí:

  • recruitment - použijme v dnešní době raději slovo headhunting,
  • marketing - ve formě psaní působivých inzerátů a příspěvků na sociálních sítích,
  • obchod - schopnost namotivovat kandidáta a prodat mu nabízenou pracovní pozici a společnost,
  • každodenní kreativita a inovativní přístup – což se prolíná napříč pracovními aktivitami.

Do našeho hvězdného týmu Synergie se právě porozhlížíme po Lovci Talentů, který nám pomůže nakopnout náš specializovaný recruitment tým Finance & Banking nebo tým IT.

Hledáme komunikativního, dynamického, pozitivně laděného parťáka se smyslem pro detail a orientací na výsledek. Jsi někdo, kdo nemá rád nudu a šeď a dáváš raději přednost každodenním výzvám a posouvání svých osobních hranic? Pokud ano, rádi se s tebou setkáme.

Budeš se zabývat:

  • Podílení se na různorodých Recruitment a Executive Search projektech jako rovnocenný partner zkušeného Recruitment Consultanta
  • Nastavení a implementaci sourcingové strategie
  • Vyhledávání kandidátů v interní databázi a externích zdrojích - využití moderních aplikací a technologií
  • Tvorbu inzerce pro různé pracovní portály a příspěvků na sociální sítě
  • Komunikaci s potenciálními kandidáty - specialisty a manažery
  • Selekci profilů na základě nastavených kritérií
  • Plánování pohovorů pro zkušeného Recruitera

Nabízené podmínky

  • Intenzivní dvou-třítýdenní zaškolení
  • Podílení se na zajímavých Recruitment projektech
  • Možnost profesního vzdělávání a dalšího kariérního růstu
  • Zajímavé portfolio benefitů: 25 dní dovolené, 2 dny zdravotního volna, home office, flexibilní pracovní doba, stravenky, MHD kupon, Multisport Benefit karta, narozeninový příspěvek, teambuldingové aktivity, ovoce, káva, čaj na pracovišti

Pokud tě tato pozice zaujala, pošli nám svůj životopis v angličtině. Bližší detaily pak spolu prodiskutujeme telefonicky. Těším se na náš rozhovor.

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Výborná úroveň češtiny, komunikativní úroveň anglického jazyka – každodenní využití, další jazyk je velkou výhodou
  • Profesionální komunikační dovednosti, time management a organizační schopnosti
  • Kreativní a inovativní myšlení
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Pozitivní přístup

Synergie je personálně-poradenská společnost působící na českém trhu již 25 let. Jsme součástí francouzské skupiny Synergie Group, která má v Evropě vedoucí postavení v poskytování HR služeb. Působíme v oblasti Permanent Placement i Temporary Staffing. Máme pobočku v Praze i Brně, jsme tedy flexibilní plnit očekávání našich klientů.

Náš Permanent Placement tým je rozdělen na dvě divize: technickou a netechnickou. Konzultanti v Netechnické divizi se specializují na obsazování pozic z oboru financí, obchodu, marketingu, lidských zdrojů, administrativy a práva. Konzultanti Technické divize se zaměřují na pozice z oblasti automotive, logistiky, IT, výroby a strojírenství.

Kolegové z Temporary Staffing nabízí svým klientům komplexní HR řešení v různých průmyslových odvětví se specializací na bílé i modré límečky.

Jsme tým, který se navzájem podporuje, sdílí zkušenosti a veškerá nadšení. Neustále na sobě pracujeme a vzděláváme se.