HR Specialista pro automotive

Informace o nabídce

  • Lokalita: Plzeňský kraj
  • Sektor: HR a personalistika
  • Level pozice: Nižší management

Náplň práce

Hledáme ambiciózního a energického HR specialistu,který se postará o vyhledávání a nábor talentů pro našeho klienta, velice významnou americkou společnost působící v oblasti automotive. Máte alespoň tříletou zkušenost v recruitmentu a zápal pro automobily? Pak čtěte dále.

Náplň práce:

  • Komunikace s managementem pro zjišťování potřeb lidských zdrojů
  • Zastřešení náboru včetně podílu na dlouhobější strategii
  • Správa inzerce na různých pracovních portálech
  • Vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů
  • Ad hoc činnosti, nahlédnutí do strategických procesů firmy a podpora managementu v různých oblastech

Nabízené podmínky

Benefity:

  • Motivující multikulturní prostředí a stabilní zázemí prosperující společnosti
  • Transparentní kariéru s možností učit se novým věcem
  • Atraktivní mzda
  • Štědrá bonusová složka
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdný dovolené

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Požadovaný profil:

  • Alespoň tři roky zkušenstí v rámci recruitmentu
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenost z výrobního podniku nebo automotive
  • Proaktivní přístup, schopnost rychlého přizpůsobení změnám
  • Zájem vzdělávat se v šiřších oblastech - legislativa, vzdělávání a rozvoj, systém odměňování

Naším klientem je americká spoolečnost, která je v současnosti světovým gigantem v oblasti automotive.