HR Specialista

Informace o nabídce

  • Lokalita: Plzeňský kraj
  • Sektor: Automobilový průmysl
  • Level pozice: Specialista
  • Plat: 25.000 - 35.000 CZK

Náplň práce

Náš klíčový klient, mezinárodní výrobce a dodavatel automobilového průmyslu pro významné výrobce OEM hledá HR specialistu se zkušenostmi z personální agentury nebo výrobní společnosti do HR týmu 11 lidí. Tato společnost vám nabídne skvělý kariérní plán s možností stát se HRBP v následujících 3 letech. Tato role se nachází v Plzeňském kraji a nabízí až 35.000, - Kč + velký výběr benefitů.

  • Vaším cílem bude nabírat zaměstnance na pozice jako jsou administrátoři, recepční, IT podpora nebo operátoři výrobních linek.
  • Budete mentorováni velmi zkušeným HR manažerem
  • Budete mít zodpovědnost za svůj vlastní nábor a nástupní program

Nabízené podmínky

  • Zajímavé platové ohodnocení + bonusy
  • Laptop + mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Další firemní benefity jako příspěvek na dopravu nebo závodní stravování

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • 1+ let zkušeností jako HR Generalist, HR Specialist, Researcher nebo Jnr Recruiter z agentur nebo z výrobní společnosti
  • Plynulá Angličtina
  • Jste někdo, kdo se dokáže rychle přizpůsobit

Charakteristika klienta

T1 automotive společnost