IT business analytik

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: IT a Telekomunikace
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Pro silnou a etablovanou společnost na českém trhu specializující se na financování automobilů právě hledáme komunikativního parťáka do týmu, který rád používá své analytické myšlení a má zkušenost s Agile či SCRUM vývojem.

  • Komunikace s uživateli interních systémů a IT týmy
  • Vedení projektů v souladu s Agile/SCRUM
  • Koordinace projektů
  • Testování aplikací
  • Analýza procesů

Nabízené podmínky

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Flexibilní pracovní doba, home office
  • Přátelská atmosféra
  • Podpora vzdělávání a možnost kariérního růstu
  • Roční příspěvek na Work-Life-Balance
  • Cafeterie
  • Multisport karta
  • Firemní finanční produkty za zvýhodněných podmínek
  • Výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • 2+ roky zkušeností s vývojem IS
  • VŠ vzdělání (technický či ekonomický směr)
  • Zkušenosti s Agile/SCRUM
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Znalost CRM či cloudových řešení výhodou

Mezinárodní společnost specializující se na financování automobilů s významným postavením na českém trhu.