IT Infrastructure Administrátor – FinTech společnost

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: IT a Telekomunikace
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Pro mezinárodní FinTech společnost specializující se na řízení kreditního rizika hledáme IT Infrastructure Administrátora, který bude zodpovídat za správu serverových infrastruktur v několika regionech po celém světě, vyřešení běžných incidentů, doručovat požadavky, implementaci menších změn a aktivní navrhování vylepšení pro klienty.

  • Konfigurování IT infrastruktury na základě již existujících procesů, designu a architektury
  • Zapojení se do malých a středních projektů
  • Nastavení Microsoft Windows, SQL, Exchange a dalších technologií na základě instrukcí od IT Infrastructure Architeků a Engineerů
  • Konfigurování VMWare, úložiště a sítí
  • Odstraňování problémů s infrastrukturou ve spolupráci s třetí stranou (Dell, SonicWALL, FortiGate)
  • Definování a implementování monitoringu pro klienta i interní potřeby

Nabízené podmínky

  • Možnost podílet se na zajímavých mezinárodních projektech
  • Práce s nejnovějšími MS technologiemi
  • Mezinárodní pracovní prostředí s možností využívat angličtinu na denní bázi
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, home office, interní či externí tréninky zakončené certifikátem, ,moderní prostory s terasou a relax místnostmi s herními konzolemi

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Minimálně 3 roky zkušeností
  • Zkušenosti s fyzickým HW, úložišti (EMC/DELL Compellent) a firewall (FortiGate/SonicWALL)
  • Zkušenosti s Microsoft technologiemi (Windows server, SQL, Active Directory) a VMWare produkty
  • Komunikativní úroveň českého jazyka
  • Komunikativní úroveň angličtiny - minimálně úroveň B2
  • Ochota cestovat do zahraničí

Mezinárodní FinTech společnost působící již 22 let na trhu, která se zaměřuje na vyvíjení bankovních a finančních aplikací. Specializuje se na řízení úvěrového rizika, vyvíjí si svůj vlastní software a to jak pro sebe, tak pro klienty, aby mohla poskytnout služby jako je analýza, cash flow a úvěrová evidence.