Junior Analytik v oddělení Oceňování

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní společnost, jenž je lídrem v oblasti investic a managementu pohledávek po splatnosti, hledáme ideálního kandidáta na pozici Junior Analytik v oddělení Oceňování v divizi Řízení investic. Pakliže jste nadšenec pro práci s daty v MS Excel a analyzování investičních příležitosti, tak možná hledáme právě vás.

Popis práce:

  • Budování oceňovacích modelů především pro nesplácené úvěry a nouzová aktiva
  • Oceňování podniků (ocenění společností)
  • Budování a udržování modelů finančních prostředků
  • Provádět a dohlížet na statistickou analýzu a výzkum
  • Tvorba prezentací pro management
  • Další interní projekty a úkoly ad hoc podle potřeby

Nabízené podmínky

  • Příjemné pracovní prostředí na lukrativní adrese
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Bonusy/Prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na sport a kulturu (firma sídli pár kroků od divadla a fitness centra)
  • Vzdělávání a osobní růst
  • Stravenky, firemní akce a další.

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Požadovaný profil:

  • Vysokoškolský titul v matematice / ekonomii
  • Praxe v analytické roli v podnikovém poradenství
  • Výhodou praxe z Big 4
  • Vynikající dovednosti MS Office
  • Velmi dobré slovní a písemné komunikační dovednosti v angličtině
  • Výborné analytické, finanční a prezentační dovednosti
  • Loajalita, pozitivní postoj, flexibilita a spolehlivost
  • Nezávislá osobnost orientovaná na výsledky
  • Dobré interpersonální a komunikační dovednosti
  • Přesné a efektivní provádění zadaných úkolů
  • Schopnost spravovat více aktivit najednou

A regional financial and investment group focusing on purchasing non performing loans from the bank institutions and their collection.

Investiční společnosti expandující v rámci střední a východní Evropy.