Klempíř – Operátor Rovnání – 28.100 Kč

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista
  • Plat: 28.100 Kč

Náplň práce

  • Ruční rovnání dveřních rámů
  • Ohýbání hliníkových rámů
  • Práce s kovy, kladivem, ohýbání kovů (znalost oblasti tváření kovů)
  • Práce ve třísměnném provozu

Nabízené podmínky

  • Zázemí perspektivní nadnárodní strojírenské společnosti
  • Místo výkonu práce Brno - Modřice
  • Zajímavé finanční ohodnocení – 28.100 / měsíčně na HPP
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, nadstandardně zaplacené zákonné příplatky(
  • víkend 50%, noční směna 20%)
  • Možnost kariérního růstu

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Praxe na pozici (auto)klempíř/ karosář/ kovář apod.
  • Fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Strojírenské vzdělání výhodou
  • Spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, týmový duch

Charakteristika klienta

Velká a stabilní firma, pohybující se ve strojírenství