Konzultant výrobních informačních systémů – Průmysl 4.0

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: IT a Telekomunikace
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost působící v oboru digitalizace průmyslových společností hledáme Konzultanta, který se bude specializovat na zavádění výrobních informačních systémů MES.
Budete systémově analyzovat výrobní procesy svěřených společností, diskutovat o potenciálních řešeních a zároveň projekt dotahovat do samotného konce ve formě implementování navržených systémů.

Na této pozici budete zodpovídat za:

  • Analyzování stávajících výrobních procesů
  • Projektování potenciálních systémových řešení
  • Konzultace a vedení diskuze se zákazníky o navržených řešeních
  • Jednání a finalizace podmínek spolupráce s jednotlivými zákazníky
  • Zastřešení implementace systémů – plán a realizace
  • Poradenství a školení zákazníků

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech pro významné výrobní společnosti
  • Využívání moderních inovativních IT technologií
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, občerstvení na pracovišti, možnost profesního a osobního růstu

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Zkušenosti s implementací softwarových aplikací jako MES, APS nebo ERP ve výrobních společnostech
  • Praktické zkušenosti ve výrobní společnosti a v projektovém managementu
  • Zkušenosti v oblasti průmyslového inženýrství, znalost databází, programování a průmyslové automatizace velkou výhodou
  • Pokročilá znalost anglického jazyka - komunikace v rámci společnosti, zákazníky

Společnost patří do holandské skupiny s dlouholetou tradicí, která působí v oblasti vývoje výrobních informačních systémů, průmyslové automatizaci a modernizaci, průmyslového inženýrství a taktéž se věnuje průmyslové údržbě a servisu strojů.