Manažer procesní kvality

  • Lokalita: Beroun, Plzeň - sever, Plzeňský kraj, Praha - západ, Příbram, Stredočeský kraj
  • Sektor: Automobilový průmysl, Management kvality
  • Level pozice: Nižší management

Náplň práce

Jste zkušený auditor kvality pro automobilový průmysl nebo inženýr kvality? Mluvíte anglicky a chtěli byste vystupovat a vést malý tým 6 produktových auditorů a interních auditorů? Náš klíčový klient v oblasti automobilového průmyslu hledá vhodného kandidáta na pozici manažera kvality procesů v jednom z několika závodů ve Středočeském kraji.

Vaším úkolem bude:

  • Reporting ředitelovi kvality
  • Vedení týmu: 5-6 lidí (auditoři)
  • Provádění auditů a dohled nad audity VDA 6.3
  • Procesy v kvalitě v souladu s IATF 16949
  • Návrh a přezkoumávání specifikací produktů a procesů
  • Schvalování správných výrobků a rozpoznávání defektů a zmetků

Nabízené podmínky

Benefity:

  • Zajímavé platové ohodnocení + bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Požadavky:

  • Několikaleté zkušenosti z oblasti kvality (pozice auditora, seniorního inženýra procesní kvality)
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou
  • Plynulá znalost Anglického jazyka
  • Výborná znalost VDA 6.3
  • Znalost IATF 16949 velkou výhodou

Charakteristika klienta

Tier 1 Automotive společnost