Marketingový online manager

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Marketing a PR
  • Level pozice: TOP management

Náplň práce

  • Řízení a rozvoj marketingového týmu
  • Hledání nových možností efektivního prodeje a komunikace prostřednictvím e-prostředí
  • Vytvoření nové e-commerce platformy
  • Optimalizace nalezitelnosti, online advertising, práce a komunikace v rámci sociálních sítí
  • Analýza, návrhy na zlepšení, reporting
  • Podpora obchodního týmu
  • Cenové strategie, sledování konkurence

Nabízené podmínky

  • Velice zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní pracovní prostředí mezinárodní, dynamické a rychle rostoucí společnosti
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Různorodou a zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti
  • Možnost využití tvůrčích schopností, potažmo nastavení procesů
  • Zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • Penzijní připojištění
  • Možnost firemních akcí, sportovní aktivity, apod.

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Několikaleté zkušenosti v oblasti e-commerce na obdobné pozici (např. FMCG)
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů elektronického obchodování (PPC, Google Analytics, atd.)
  • Silné analytické schopnosti, kritické uvažování a vysoká míra odpovědnosti
  • Samostatnou, přátelskou
  • Komunikativní, kreativní, spolehlivou a energickou osobnost

Charakteristika klienta

Dodavatel reklamních předmětů