MS SharePoint Online Specialist – různorodé projekty

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: IT a Telekomunikace
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Pro mezinárodní konzultační společnost v oblasti IT a technologií, která umožňuje snazší transformaci do digitální sféry hledáme MS SharePoint Specialistu. Na této pozici se budete podílet na různorodých projektech (na míru šité informační systémy), kde se budete věnovat MS SharePoint Online.

  • Vývoj aplikací na platformě MS SharePoint Online
  • Zohledňovat potřeby uživatelů a vymýšlet efektivní řešení
  • Spolupráce s 5-ti členným agilním týmem

Nabízené podmínky

  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce s nejnovějšími technologiemi
  • Firemní vzdělávání
  • Přátelská atmosféra
  • Moderní pracoviště
  • Stravenky
  • Mobilní telefon, notebook

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Zkušenosti s MS SharePoint Online
  • Komunikativní úroveň angličtiny - minimálně úroveň B2
  • Výhodou jsou znalosti: XML, JSON, Rest Api, MS Flow, MS Planner nebo MS Power

Mezinárodní konzultační společnosti působící v Evropě, Americe i Rusku, která se profiluje v informačních technologiích, zejména Data Warehouse, Business Intelligence, Master Data Management, Enterprise Application Integration.