.NET Developer – moderní technologie Průmysl 4.0

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: IT a Telekomunikace
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti specializující se na vývoj a implementaci inovativních výrobních informačních systémů podle standardů Průmysl 4.0 hledáme zkušeného .NET Developera.
Budete se podílet na vývoji aplikací pro moderní technologie – umělá inteligence, rozšířená realita, chytré brýle, hodinky i telefony.

Vaši náplní práce bude:

  • Vyvíjení aplikací v C# a VB.NET
  • Spolupráce na vývoji Frameworku a jádra nového systému
  • Návrhy implementace a testováni systémů
  • Analýza vzniklých technologických problémů

Nabízené podmínky

  • Zaměření na high-tech technologie Průmysl 4.0
  • Podílení se na vývoji pro moderní technologie
  • Zapojení se do zajímavých projektů pro významné mezinárodní společnosti
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, občerstvení na pracovišti, možnost osobního i profesního rozvoje

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Znalosti jazyka platfomy .NET (C# a VB.NET)
  • Znalost SQL
  • Komunikativní úroveň angličtiny – prezentování, četba původní dokumentace
  • Znalosti principů UML výhodou

Společnost patří do holandské skupiny s dlouholetou tradicí, která působí v oblasti vývoje výrobních informačních systémů, průmyslové automatizaci a modernizaci, průmyslového inženýrství a taktéž se věnuje průmyslové údržbě a servisu strojů.