Oblastní zástupce / Liberecko

Informace o nabídce

  • Lokalita: Liberecký kraj
  • Sektor: Obchod a nákup
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

  • Rozvoj spolupráce se zákazníky (distributoři, realizační firmy)
  • Sledování trhu a konkurence, vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Podpora zákazníků – merchandising, výstavy, školení
  • Budování dlouhodobých vztahů s projektanty, investory, developery
  • Spolupráce s ostatními odděleními (marketing, back-office)
  • Reporting regionálnímu vedoucímu prodeje

Nabízené podmínky

  • Velmi dobré platové podmínky
  • Auto i pro soukromé účely, PC, mobil a další benefity
  • Zázemí silné mezinárodní skupiny
  • Pružnou pracovní dobu v kombinaci s home-office
  • Velmi dobrou firemní kulturu
  • Prostor pro osobní rozvoj a seberealizaci

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Alespoň 2 roky prokazatelné praxe na obdobné pozici
  • Výborné komunikační, prezentační a obchodní dovednosti
  • Alespoň částečná / komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost práce na PC – MS Office, CRM, Internet
  • Řidičský průkaz sk. B

Zahraniční výrobce - lídr v oblasti výplní stavebních otvorů