Operátor dispečinku od 50.000 Kč čistého! Rakousko – blízko u hranic.

Informace o nabídce

  • Lokalita: Rakousko, Viedeň
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Hledáš fyzicky nenáročnou práci s nadstandardním platovým ohodnocením? Chtěl by si se posouvat v práci dál? Tvá práce se bude odehrávat především při monitorech. Pro našeho rakouského klienta zabývajícího se zpracováváním cukrové řepy, hledáme kolegu na pozici Operátor dispečinku.

Náplň práce:

  • Dohled a monitorování celého procesu
  • Rozpoznání a oprava odchylek v procesu nebo produktu
  • Odebíraní vzorků z výroby

Nabízené podmínky

  • Práce na 3 směny – krátký/dlouhý týden
  • Mzda 50.000 – 75.000 Kč
  • Poloha: Pischelsdorf – Rakousko
  • Můžeš dojíždět z ČR nebo se ubytovat v blízkosti závodu
  • Možnost rychlého kariérního růstu

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Německý jazyk - min. B1
  • Anglický jazyk – základy
  • Středoškolský vzdělání technického oboru

Mezinárodní společnost zabývající se zpracováváním cukrové řepy a výrobou cukru.