Operátor/ka výroby – montáž

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl
  • Level pozice: Nižší management
  • Plat: 25.-27.000 Kč

Náplň práce

Hledáme šikovné uchazeče/ky na různorodou práci do společnosti vyrábějící komponenty pro letecký průmysl. Práce je vhodná pro muže i ženy se zkušenostmi z výroby.

  • Příprava a sestavování dílů / komponentů pro další výrobu
  • Práce dle dokumentace
  • Kontrola kvality

  • Zázemí a příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
  • Mzda až 27.000 Kč/měsíc (mzda + příplatky za směny)
  • Příspěvek na dopravu (MHD kupon či km) , ubytovnu
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Pohovor / nástup ihned

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Zkušenosti na obdobné pozici – ve výrobě (montáže dílů)
  • Manuální zručnost a samostatnost
  • Spolehlivost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro letecký průmysl.

Vyplňte údaje o sobě nebo se přihlašte přes LinkedIn.