Operátor/ka výroby

Informace o nabídce

  • Lokalita: Jihomoravský kraj, Vyškov
  • Sektor: Řemeslné a manuální práce
  • Level pozice: Specialista
  • Plat: 16.500-20.000

Náplň práce

  • obsluha strojů a zařízení
  • manuální práce a manipulace s materiálem na výrobní lince
  • seřízení výrobních strojů
  • plnění instrukcí nadřízeného v souladu s výrobním plánem
  • dodržování BOZP
  • zodpovědnost za výkon
  • komunikace a spolupráce v týmu
  • práce na dvě směny ranní/ odpolední, v blízkém období přechod na tři směny ranní/ odpolední/ noční
  • možnost růstu

Nabízené podmínky

  • atraktivní mzda s možností růstu
  • bonusy až do výše 8% ze mzdy
  • příplatek za směny: 10 Kč/hod za odpolední směnu, 20 Kč/hod za noční směnu
  • další vzdělávání a možnost kariérního postupu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 400 Kč
  • slevy na firemní produkty
  • dárečky k narozeninám
  • možnost využívat zvýhodněné tarifní služby
  • firemní akce

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • výuční list nejlépe z technického oboru
  • praxe na výrobních strojích
  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • odpovědnost

Střední mezinárodní společnost pohybující se v oblasti výroby podlahových krytin.