Operátor dispečinku, od 30.000 Kč, čtvrtletní bonusy

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Máte dlouhodobé zkušenosti z výroby? Máte vystudovanou školu technického směru? Hledáte fyzicky nenáročnou práci, kde máte odpovědnost? Pak hledáme právě Vás. Vaše práce se bude odehrávat především při monitorech.
Pro našeho klienta hledáme nového kandidáta na pozici operátor dispečinku.

  • dohled a monitorování celého procesu
  • řízení přísunu surovin na zpracování
  • starost o výrobní linku
  • vedení záznamů (záznam ohledně výroby, technologické postupy a jiné)
  • zodpovědnost za výrobu

Nabízené podmínky

  • odpovídající mzda
  • čtvrtletní bonusy
  • stravenky
  • smlouva na dobu neurčitou
  • firemní akce
  • příspěvek při pracovních a životních jubileích
  • příspěvek na penzijní připojištění, kapitálové životní pojištění
  • péče o zdraví zaměstnanců
  • zaučení na pozici

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • SŠ technického směru
  • zkušenost z výroby
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • zkušenost s prací na PC
  • místo výkonu práce: Mokrá-Horákov

Firma zabývající se těžbou a zpracováním vápna a vápenných produktů.