Operátor výrobní linky od 23.000 Kč + Bonusy!

Informace o nabídce

  • Lokalita: Mladá Boleslav, Stredočeský kraj
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Jsi typ člověka, kterého baví práce ve výrobě? Chceš kromě manuální práce pomáhat aj na zlepšování procesů? Do výrobní automotive společnosti hledáme kolegu na pozici Operátora formovaní na výrobní lince.

Náplň práce:

  • Formování součástek, kontrola kvality
  • Dokumentování postupů nebo pracovních pokynů
  • Navrhnout a odvodit nápravná nebo preventivní opatření
  • Spolupráce s vedoucím a mistry na zlepšování pracovních procesů

Nabízené podmínky

  • MZDA od 23.000 Kč + Bonusy!
  • NAVÍC variabilní složka
  • Navýšení mzdy po zkušební době
  • Zaměstnání přímo do KMENE společnosti
  • TÝDEN dovolené NAVÍC
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Mladá Boleslav, Bakov nad Jizerou
  • Nástup možný IHNED

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • SOU technického směru – ve strojním oboru výhodou
  • Zkušenosti s práci na VZV
  • Praxe na podobné pozici

Mezinárodní výrobní společnost zaměřující se na výrobu motorových a přípojných vozidel a karoserií.