Optometrista

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Zdravotnictví a sociální péče
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Hledáš uplatnění v oblasti optometrie? Rád/a pracuješ se zákazníky? Chceš pomoci lidem s vyšetřením jejich zraku a následně doporučit vhodné řešení? Tak neváhej a kontaktuj nás!
V současné době pro našeho zákazníka hledáme nové členy/ky do týmu.

  • Měření kvality zraku zákazníků, vyhodnocení naměřených hodnot
  • Vyšetření předního segmentu oka
  • Doporučení vhodných produktů
  • Aplikace kontaktních čoček, návod zákazníkům ohledně zacházení
  • Poradenství zákazníkům
  • Prodej produktů

Nabízené podmínky

  • Motivující mzda
  • Motivační bonusy
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Slevy na firemní produkty
  • Jednorázová odměna za doporučení nového kolegy až ve výši 1 měsíčního platu
  • Vzdělávací programy
  • Nástup možný ihned

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Vzdělání v oboru optometrie
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Komunikativnost
  • Zodpovědnost
  • Flexibilita

Mezinárodní společnost, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům na světě.