Pracovník expedice od 22.000 Kč + 5.000 Kč Bonusy! 2 směny.

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Baví tě práce ve skladu? Jsi komunikativní a nebojíš se použít anglický jazyk? Do logistické společnosti, která se zabývá skladováním a distribucí kuchyní hledáme JEDNOHO kolegu na pozici Pracovník expedice!
Budeš pracovat na dvousměnný provoz v Modřicích. Nemáš zkušenosti s touto pozicí? Nevadí, rádi tě zaučíme!
U nás budeš kontrolovat zboží, komunikovat s dodavateli a tvořit reporty.

Nabízené podmínky

  • Mzda od 22.000 Kč
  • Bonusy až 5.000 Kč
  • 2 směnný provoz (5.30-14.00 / 13.30-22.00)
  • 25 dní dovolené
  • 100,-Kč stravenky ZDARMA
  • 13. plat
  • Firemní akce
  • Doprava do práce ZDARMA
  • Práce v Modřicích

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Znalost práce na PC
  • Mírně pokročilá úroveň AJ
  • Manuální zručnost

Logistická společnost, která se zabývá skladováním a distribucí kuchyní