Procesní analytik

Informace o nabídce

  • Lokalita: Pardubický kraj
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Pro globální společnost se švédským zázemím, hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesní analytik. Baví-li vás práce v analýzách a máte-li již menší praxi v tomto odvětví, dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce

  • monitorování celého procesu vymáhání pohledávek
  • nestanovování nových strategií a procesů v rámci vymáhání pohledávek
  • vyhodnocování efektivity procesů a navrhování nových přístupů k úspěšnému vymáhaní objednávek
  • kontrola dodržování procesů, zjišťování a náprava nedostatků či odchylek
  • spolupráce na mezinárodních projektech
  • možnost vést vlastní projekty
  • součinnost na vznikajících SW zadáních a jejich koordinace v rámci návaznosti na již fungující procesy
  • podpora vedení úseku pohledávek a pomoc při přípravě podkladů potřebných pro rozhodování o dalším směřování
  • koordinace s vedoucími jednotlivých oddělení v rámci analytické oblasti

Nabízené podmínky

Co Vám nabídneme?

  • velmi dobré platové ohodnocení s kvartálními bonusy
  • práce v přátelském rodinném kolektivu
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • rozvojové programy pro zaměstnance
  • jazykové kurzy
  • sick days
  • stravenky v hodnotě 105 Kč
  • firemní akce a setkání
  • místo výkonu práce v centru Pardubic

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Koho hledáme?

  • prokazatelná praxe s analytickou činností
  • vysokoškolské vzdělání
  • pokročilá znalost MS Excel
  • angličtina na velmi dobré úrovni (slovem a písmem)
  • schopnost pracovat v moderních finančních IT systémech
  • přátelský duch a organizační schopnosti
  • velice dobré komunikační dovednosti
  • proaktivita, samostatnost
  • analytické myšlení

Společnost patří mezi přední světové poskytovatele služeb v oblasti správy pohledávek. Poskytují profesionální servis v oblasti řízení úvěrů.