React Developer – různorodé projekty

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: IT a Telekomunikace
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Pro mezinárodní konzultační společnost v oblasti IT a technologií, která umožňuje snazší transformaci do digitální sféry, hledáme React Developera. Na této pozici se budete podílet na různorodých projektech (na míru šité informační systémy), kde budete vyvíjet především front-end webových aplikací.

  • Vývoj webových aplikací v React a Redux
  • Práce s JavaScript, React.js, Redux a TypeScript
  • Využívání nástrojů Jira a Git
  • Spolupráce s kolegy v menším agilním týmu

Nabízené podmínky

  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce s nejnovějšími technologiemi
  • Firemní vzdělávání
  • Přátelská atmosféra
  • Moderní pracoviště
  • Stravenky
  • Mobilní telefon, notebook

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Zkušenost s JavaScript, React.js, Redux či TypeScript
  • Znalost Jira a Git
  • Schopnost a ochota pracovat v agilním prostředí
  • Komunikativní úroveň angličtiny - minimálně úroveň B2

Mezinárodní konzultační společnosti působící v Evropě, Americe i Rusku, která se profiluje v informačních technologiích, zejména Data Warehouse, Business Intelligence, Master Data Management, Enterprise Application Integration.