Recruitment Consultant – technické pozice (výroba, logistika)

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: HR a personalistika
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Do zkušeného týmu konzultantů hledáme Recruitment Consultanta se specializací na technické pozice. Budete se zaměřovat na specializované a manažerské pozice u našich klientů, českých i mezinárodních společností, působících v různých oblastech průmyslu - například výrobě, logistice, strojírenství, stavebnictví, chemickém průmyslu.

Jste-li komunikativní týmový hráč a dokážete komplexně a kreativně řešit každodenní výzvy, rádi vás uvítáme v našem týmu. Budete pracovat v příjemném mezinárodním kolektivu v centru Prahy. Dostanete podporu zkušených odborníků a know-how renomované mezinárodní personálně poradenské společnosti s 25-letou tradicí, které vám umožní rozvíjet své profesní znalosti, dovednosti a kariérně růst.

Na pozici budete zodpovídat za:

  • Obsazování pozic u stávajících klientů, budování dlouhodobých vztahů s klienty a rozšiřování potenciální spolupráce
  • Zodpovědnost za celý náborový proces – Recruitment i Executive Search projekty
  • Nastavování sourcingových strategií – využívání interních i externích zdrojů
  • Proaktivní komunikace s potenciálními kandidáty – telefonické pre-screeningy a vedení osobních pohovorů
  • Vyhledávání nových možností spolupráce, vyjednávání podmínek spolupráce
  • Aktivní účast na interních i externích networkingových eventech
  • Možnost podílet se na zajímavých interních projektech
  • Prostor pro vlastní projekty a uplatnění iniciativy

  • Uvítáme praktické zkušenosti v náboru minimálně 1 rok (na straně personální agentury či společnosti)
  • Komunikativní úroveň angličtiny – každodenní využití při komunikaci s kolegy, kandidáty a klienty
  • Profesionální komunikace a reprezentativní vystupování
  • Analytické a strategické myšlení
  • Odolnost vůči stresu, proaktivita a kreativita
  • Organizační dovednosti a time management

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Příjemný pracovní kolektiv a možnost realizovat své nápady
  • Intenzivní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání (interní i externí tréninky)
  • Možnost ovlivnit své finanční ohodnocení
  • Zajímavé benefity: 25 dní dovolené, 2 sick days, flexibilní pracovní doba, home office, stravenky, narozeninový příspěvek, roční MHD kupon, Multisport Benefit karta, ovoce na pracovišti, teambuildingové aktivity, kanceláře v Karlíně (pár kroků od zastávky tramvaje i metra)

Synergie je personálně-poradenská společnost působící na českém trhu již 25 let. Jsme součástí francouzské skupiny Synergie Group, která má v Evropě vedoucí postavení v poskytování HR služeb. Působíme v oblasti Permanent Placement i Temporary Staffing. Máme pobočku v Praze i Brně, jsme tedy flexibilní plnit očekávání našich klientů.

Náš Permanent Placement tým je rozdělen na dvě divize: technickou a netechnickou. Konzultanti v Netechnické divizi se specializují na obsazování pozic z oboru financí, obchodu, marketingu, lidských zdrojů, administrativy a práva. Konzultanti Technické divize se zaměřují na pozice z oblasti automotive, logistiky, IT, výroby a strojírenství.

Kolegové z Temporary Staffing nabízí svým klientům komplexní HR řešení v různých průmyslových odvětví se specializací na bílé i modré límečky.

Jsme členy APPS, Česko-francouzské obchodní komory a držiteli GOLD MEDAL Ecovadis v oblasti CSR a lidských práv.

Jsme tým, který se navzájem podporuje, sdílí zkušenosti a nadšení. Naší důležitou hodnotou je vzdělávání a osobní rozvoj, které nám umožňují růst v rámci kariéry i osobně.