Regionální Lean Manažer (Automotive)

  • Lokalita: Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Plzeňský kraj
  • Sektor: Automobilový průmysl, Top management, Výroba a průmysl
  • Level pozice: TOP management
  • Plat: 130.000-160.000 Kč

Náplň práce

Hlavní úkoly:

  • Podpora Lean Manažerů, Operations a Plant Manažerů za účelem dosažení obchodních cílů (rozpočet + startegické plánování)
  • Rozvoj a trénink Lean Specialist a LEAN Manažerů a dalších týmů
  • Leadership a podpora týmů na všech lokacích.

Nabízené podmínky

Společnost nabízí:

  • Služební automobil (i k soukromým účelům)
  • Telefon + Laptop
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a možnost růstu v rámci společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení + bonusy
  • Zázemí úspěšné nadnárodní automotive společnosti

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Ideální profil vypadá takto:

  • Minimum 5 let zkušeností na vedoucí pozici v automotive společnosti (dobré znalosti z výroby a logistiky)
  • Alespoň 2 roky zkušeností na lean pozici (+ výborné znalosti v oblasti leanu)
  • Zkušenost s vedením vzdělávacích kurzů nebo trénování pracovníků v oblasti lean a continuous improvement (Hoshin, MIFD, TRS, SMED...)
  • Výborná Angličtina nutností (+ Čeština/Slovenština pokročilá a Němčina výhodou)
  • Skvělé komunikační a koučovací schopnosti a leadership skills
  • Dobrá adaptabilita na změny
  • Výborná schopnost diagnostiky problémů a analytického myšlení

Mezinárodní automotive společnost, Tear 1 dodavatel patřící mezi 100 top automotive společností celosvětově.