Senior procesní Auditor

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Pro prestižní mezinárodní bankovní instituci s dlouholetou tradicí hledáme Senior Auditora se zaměřením na interní procesní problematiku. Staňte se členem zkušeného týmu a předávejte know-how mladším kolegům.

Co budete mít na starost:

  • Nezávisle analyzovat interní procesy včetně identifikace rizik a hodnocení kontrol v oblastech úvěrového rizika (zejména poskytování úvěrů)
  • Navrhování testů pro každou kontrolní misi na základě analýzy souvisejících analýz rizik a dat
  • Organizace a vedení kontrolní mise, včetně zajištění potřebné dokumentace
  • Prezentace výsledků auditu, aktivní návrh doporučení a jejich následná kontrola
  • Hodnocení rizik, sledování a průběžné vyhodnocování rizika
  • Ochota cestovat do zahraničí

Nabízené podmínky

Co nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní bankovní společnosti
  • Intenzivní tréning a vzdělávání v oblasti auditu
  • Zajímavá a různorodá práce
  • Zajímavé možnosti rozvoje kariéry a odbornosti s potenciálem osobního růstu a mobility v rámci skupiny
  • Home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Sick days
  • Podpora odborné mezinárodní certifikace
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Penzijní spoření
  • další atraktivní benefity...

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Bez čeho se neobejdete?

  • Bakalářské nebo magisterské vzdělání ekonomického, finančního, matematického nebo jiného příbuzného oboru
  • 3-5 let praxe s auditem
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Týmovost, samostatnost
  • CIA certifikát výhodou

Přední mezinárodní bankovní instituce, patřící do tzv.Big 4 na českém trhu.