Senior Recruitment Consultant/Headhunter – tech pozice (automotive, výroba, logistika)

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: HR a personalistika
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Renomovaná mezinárodní personálně-poradenská společnost SYNERGIE je tradičním dodavatelem lidských zdrojů do průmyslu v Evropě, Americe a Austrálii. Díky 50ti letému mezinárodnímu know-how, orientaci na rostoucí průmyslové obory a inovace jsme se stali 5. největším dodavatelem HR služeb v Evropě.

V České republice jsme se za 25 let stali partnerem nejvýznamnějších průmyslových podniků, především v oblasti automobilového průmyslu a jeho dodavatelských řetězců. Od letošního roku jsme jediným HR partnerem Svazu chemického průmyslu ČR.

Právě uvádíme v ČR a SR na trh novou značku prémiového recruitmentu S&you a rozšiřujeme naše týmy. Nabízíme výjimečnou příležitost zkušenému Recruiterovi se vztahem k technice, kterému umožníme vyrůst v mezinárodním prostředí. Náš TECH tým obsazuje specializované a manažerské pozice u našich klientů, významných českých i mezinárodních společností: – automotive, logistika, strojírenství, stavebnictví, chemický průmysl, energetika.

Jako Recruiter v SYNERGII získáte podporu zkušených kolegů a mezinárodní know-how, budete využívat vybudovaného dobrého jména SYNERGIE u klientů na průmyslovém trhu a možnost zapojit se do mezinárodních projektů. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce, a proto zaměstnancům poskytujeme prostředky k tomu, aby se u nás vzdělávali, rostli a dosahovali profesních cílů, včetně možnosti mezinárodní kariéry.
Sídlíme v unikátním prostředí co-workingu Hub Hub v centru Prahy, kde budete mít k dispozici celou řadu možností, které usnadní vaši práci: moderní technické prostředky, téměř nekonečnou řadu pracovních míst i relaxu, působivé interiéry a prostor pro připojení se k místní komunitě.

Na pozici budete zodpovídat za:

  • Obsazování pozic u stávajících klientů, budování dlouhodobých vztahů s klienty a rozšiřování potenciální spolupráce
  • Zodpovědnost za komplexní náborový proces – Recruitment i Executive Search projekty
  • Nastavování sourcingových strategií – využívání interních i externích zdrojů
  • Proaktivní komunikace s potenciálními kandidáty – telefonické pre-screeningy a vedení osobních pohovorů
  • Vyhledávání nových možností spolupráce, vyjednávání podmínek spolupráce
  • Aktivní účast na interních i externích networkingových eventech
  • Prostor pro vlastní projekty a uplatnění iniciativy

  • Příjemný pracovní kolektiv a možnost realizovat své nápady
  • Intenzivní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání (interní i externí tréninky)
  • Možnost ovlivnit své finanční ohodnocení
  • Zajímavé benefity: 25 dní dovolené, 2 sick days, flexibilní pracovní doba, home office, stravenky, narozeninový příspěvek, roční MHD kupon, Multisport Benefit karta, ovoce na pracovišti, teambuildingové aktivity, moderní kanceláře kousek od Václavského náměstí a Náměstí Republiky

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Uvítáme praktické zkušenosti v náboru minimálně 2 roky (na straně personální agentury či společnosti)
  • Praktické zkušenosti na technické pozice velkou výhodou
  • Komunikativní úroveň angličtiny – každodenní využití při komunikaci s kolegy, kandidáty a klienty
  • Profesionální komunikace a reprezentativní vystupování
  • Analytické a strategické myšlení
  • Organizační dovednosti a time management

SYNERGIE je personálně-poradenská společnost působící na českém trhu 25 let. Jsme součástí francouzské skupiny SYNERGIE GROUP, 5. největšího poskytovatele HR služeb v Evropě. V našich 750 pobočkách v 17 zemích světa denně umísťujeme přes 70.000 zaměstnanců Temporary Staffing. Rozvinuté služby Permanent Placement od podzimu 2019 v Česku a na Slovensku zastřešuje nová značka S&you, která je výsledkem našich dlouholetých zkušeností na světovém HR trhu a naší silné orientace na neustálé zlepšování.

Týmy S&you se specializují na obsazování pozic ze čtyř oblastí, ve kterých máme silné know-how a vybudovanou pozici: ICT, průmysl, finance, obchod & marketing. Naše kolegy vnímáme jako nositele vysoké kvality poskytovaných služeb, a proto se silně orientujeme na jejich rozvoj a vzdělání nejen v recruitmentu. Jsme týmem přátelských a partnersky naladěných profesionálů v HR oblasti. Všichni konzultanti se zapojují do tréninků v business developmentu, social sellingu, marketingu, účastní se eventů, díky kterým poznávají do hloubky klientské prostředí a inovace v jejich oblasti. Dáváme jim prostor a prostředky a čekáváme, že oni sami se aktivně zapojí do zlepšování svých profesních dovedností. Naše snaha a spolupráce z nás dělá profesionály s hlubokou znalostí a výbornou pověstí u klientů i u konkurence.

Naše hodnoty: prémiová služba, partnerství, důvěra a otevřenost, odhodlání, neustálé zlepšování jsou pro nás vodítkem v našich každodenních činnostech