Senior účetní pro Lucemburskou pobočku

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Pro velice úspěšnou investiční společnost s českými kořeny, hledáme zkušeného senior účetního. Hledáte zaměstnání ve stabilní společnosti, kde se navíc díky příjemné firemní kultuře budete cítit jako doma?

  • Budete spravovat komplexní účetnictví Lucemburské firmy v rámci skupiny včetně sestavování závěrek na měsíční i roční bázi
  • Budete spravovat bankovní účty a platební styk
  • Příprava daňových přiznání a komunikace s úřady
  • Spolupráce na reportingu
  • Příprava podkladů pro audit

Nabízené podmínky

Důvody proč tuto firmu nebudete chtít opustit…

  • Příjemné pracovní prostředí na lukrativní adrese
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Bonusy/Prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na sport a kulturu (firma sídli pár kroků od divadla a fitness centra)
  • Vzdělávání a osobní růst
  • Stravenky, firemní akce a další.

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Co budete pro tuto práci potřebovat?

  • Praktická znalost IFRS
  • Znalost komplexního účetnictví alespoň 3 roky
  • Vzdělání ekonomického zaměření
  • Angličtina na komunikativní úrovni, budete se každodenně pohybovat v mezinárodním prostředí
  • Analytické myšlení

Náš klient je finanční instituce, v oblasti svého působení ve střední, jihovýchodní a východní Evropě. Sice sídlí přímo v srdci Prahy, ale jeho sítě sahají až po Vietnam.