Shop Assistant v optice – Až 35 000 Kč/měsíc

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Typ pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek
  • Sektor: Obchod a nákup
  • Level pozice: Asistent

Náplň práce

  • Prodej značkových brýlí, kontaktních čoček a doplňků
  • Poradenství zákazníkům
  • Péče o prodejnu
  • Práce v týmu

Nabízené podmínky

  • Možnost plného i zkráceného úvazku
  • Zafinancování specializovaného VOŠ vzdělání
  • Motivační bonusy
  • Možnost individuálního rozvržení směn
  • Široká škála benefitů (Multisport karta, stravenky, Cafeterie, bonus za loajalitu, soutěže o zájezdy)
  • Slevy na zboží v Grand Optical
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Jednorázová odměna za doporučení nového kolegy až ve výši 1 měsíčního platu

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • SŠ vzdělání
  • Angličtina není podmínkou ale výhodou
  • Obchodní a týmový duch
  • Chuť učit se v oboru

Charakteristika klienta

Mezinárodní společnost FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o.