Skladník – 24 000-26 000 Kč + benefity

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Logistika a doprava
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

  • Zaskladnění hotových výrobků
  • Příprava zboží k expedici
  • Práce na tři směny (Po-Pá)

Nabízené podmínky

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou (kmenový zaměstnanec)
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + příplatky dle zákona
  • 25 dní dovolené, stravenky
  • Pracovní oblečení a obuv již od 1. dne
  • Pro zájemce odborné a jazykové kurzy
  • Doprava zdarma z centra Brna
  • Pracoviště Brno-Modřice, CT Park
  • Nástup možný ihned

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Pracovní zkušenosti na pozici skladníka/manipulanta/handlera
  • Praxe s řízením VZV (platný průkaz není nutný – zajistíme či obnovíme)
  • Základní znalost práce na PC
  • Zodpovědný přístup k práci

Menší zahraniční výrobní společnost - zpracovatel plastu pro automotive.