Skladník/Expedient – různé typy směn, až 23-28.000 Kč, 25 dní dovolené

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Logistika a doprava
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Jste ve skladu jako ryba ve vodě? Hledáš novou pracovní příležitost, kde bys využil své zkušenosti?
Pro našeho klienta hledáme nové členy do týmu. Můžeme Ti nabídnout různé pracovní pozice

Jedná se o práci ve dvousměnném provozu (expedice), třísměnném provozu (zásobování výroby) nebo na 12h směny (sklad).

Skladník

  • zaskladňování materiálu
  • kontrola množství a kvality materiálu
  • spolupráce při inventarizaci

Zásobovač výroby

  • zásobování výrobní linky materiálem
  • odvoz nadbytečného materiálu z výroby do skladu
  • kontrola množství materiálu

Operátor expedice

  • kontrola hotových dílů
  • balení zboží dle požadavků zákazníků
  • příprava zboží k expedici

Nabízené podmínky

  • motivující finanční ohodnocení, pravidelné navyšování
  • závodní kantýna a zároveň stravenky
  • 25 dnů dovolené
  • nadstandardní výše příplatků
  • pravidelné sportovní/kulturní akce pro zaměstnance
  • doprava zdarma z centra Brna přímo k firmě
  • pracoviště Brno – Modřice

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • praxe na obdobné pozici (skladník, manipulant, expedient)
  • zkušenosti s obsluhou VZV, platný průkaz výhodou
  • uživatelská znalost práce na počítači, SAP výhodou

Charakteristika klienta

Nadnárodní strojírenská společnost.