SKLADNÍK na 2 směny od 20.000 Kč + 5.000 Kč BONUSY!

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Logistika a doprava
  • Level pozice: Asistent

Náplň práce

Nezahoď svou šanci a přidej se do týmu skladníků!
Hledáme IHNED nové kolegy do logistické společnosti se sídlem v Modřicích u Brna.

Náplň práce:

  • Práce s vysokozdvižným vozíkem
  • Balení a vychystávání zboží
  • Práce s balící linkou

Nabízené podmínky

  • Mzda od 20.000 Kč
  • Práce na DVĚ směny
  • BONUSY za výkon a docházku až 5.000 Kč
  • Stravenky ZDARMA
  • 5 dní dovolené NAVÍC
  • 13. mzda
  • Sick days
  • Zaškolení na VZV
  • Firemní akce
  • Brno – Modřice

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Zkušenost práce na podobné pozici
  • Pracovitého ducha
  • Manuální zručnost
  • VZV zaučíme

Skandinávská společnost zabývající se skladováním a distribucí kuchyní.