Specialista kreditního rizika – Part time

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Typ pracovního poměru: zkrácený úvazek
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Pro mezinárodní finanční nebankovní společnost zabývající se poskytováním spotřebitelských úvěrů na dálku, hledáme ideálního kandidáta na pozici Klientský & úvěrový risk specialista. Pakliže tě máte v tomto oboru praxi a rádi byste se v něm i nadále rozvíjeli, dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:

  • kontrola a vývoj nových procesů řízení rizika
  • optimalizace rozhodovacích stromů
  • implementace změnových požadavků a
  • řízení souvisejících projektů
  • reporting a prezentace aktuálního stavu věci
  • ad - hoc analýzy úvěrového rizika
  • spolupráce s Českými úvěrovými registry
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Nabízené podmínky

Na co se můžete těšit?

  • odpovídající finanční ohodnocení se zajímavými nadstandardní bonusy
  • práci na zkrácený pracovní úvazek
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • jazykové vzdělávání
  • cafeteria systém (500 Kč/měsíc) a další benefity
  • penzijní připojištění
  • příjemné přátelské pracovní prostředí
  • možnost skvělých odměn v podobě výletů do zahraničí, společnost pořádá pravidelné interní soutěže
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • podpora profesního růstu a neustálého vzdělávání v podobě kurzů a školení
  • 5 týdnů dovolené

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Co budete na této pozici potřebovat?

  • praxe v obdobné oblasti alespoň 3 roky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (francouzský jazyk výhodou)
  • znalost MS Office
  • dobré povědomí o trhu spotřebitelských úvěrů v České republice
  • základní znalost platné legislativy
  • výborné komunikační dovednosti
  • vyjednávací schopnosti
  • aktivní duch, iniciativa, flexibilita a nezávislost
  • orientace na výsledky a ochota se učit novým věcem

Mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku, působí v České republice již od roku 2004. Je top společností v oblasti nebankovních úvěrů. Své postavení si získala prostřednictvím výhodné úvěrové nabídky, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péči o zákazníka.