Strojní údržbář

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Řemeslné a manuální práce
  • Level pozice: Specialista
  • Plat: 25.000-30.000

Náplň práce

  • Operativní opravy slévárenských strojů a zařízení
  • Preventivní opravy strojů a zařízení dle plánu
  • Pomoc s včasným odhalením problémů
  • Vytipování vhodných náhradních dílů
  • Inovace na stávajících zařízeních
  • Instalace nových zařízení
  • Práce na 12-ti hod. směny (krátký/dlouhý týden)

Nabízené podmínky

  • Zajímavé finanční ohodnocení 25.000 - 30.000 Kč/měsíc
  • Čtvrtletní bonusy až do výše 5.500 Kč
  • Vhodné i pro osoby bez praxe
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdarma nápoje na pracovišti
  • Firemní akce
  • Dárkové balíčky
  • Pracoviště v Brně s dobrou dopravní dostupností

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Střední odborné vzdělání
  • Svářečský průkaz
  • Znalost obsluhy motorového vozíku
  • Znalost hydrauliky a pneumatiky
  • Znalost slévárenských strojů a zařízení výhodou
  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost

Italská slévárenská společnost vyrábějící primárně pro automobilový průmysl.