Správce systému pro řízení dopravy

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: IT a Telekomunikace, Logistika a doprava
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání, které Vás bude bavit a chcete pracovat v nadnárodní společnosti? Nebojíte se přijímat odpovědnost, komunikovat v cizím jazyce a chcete se učit novým věcem? Pak hledáme právě Vás a budeme rádi, když zašlete Váš životopis.

  • Práce administrátora logistického systému
  • Upload dat do systému a řešení problémů uživatelů
  • Spolupráce s členy offshore podpůrného týmu
  • Správa práv uživatelů
  • Školení uživatelů
  • Testování a navrhování změn v systému
  • Vytváření reportů (SQL), extraktů dat a jejich distribuce
  • Aktualizace reportů a pravidelné prověrky využití
  • Monitoring kvality dat
  • Řešení základních problémů v oblasti PC hardware a software logistického týmu
  • Koordinace archivace dat
  • Práce na dalších projektech dle aktuálních potřeb

Nabízené podmínky

  • Zázemí významné mezinárodní společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Notebook a mobilní telefon
  • Zajímavá škála benefitů - plně hrazené 100 Kč stravenky, 5 týdnů dovolené, Sick days a Free day, Home office, první 3 dny PN hrazené, aj.
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Znalost programování v SQL (hlavně „Select“ funkce pro reporty)
  • Znalost Visual Basic (příprava a aktualizace maker v MS Excel)
  • Dobré znalosti a orientace v oblasti správy dat
  • Hlubší znalost MS Office 2010 aplikací (předeším Excel včetně kontingenčních tabulek, maker)
  • Znalost Windows 7 a Windows 10 operačních systémů
  • Schopnost efektivního řešení problémů
  • Důkladnost a pečlivost
  • Dobrá znalost anglického jazyka – písemně i ústně
  • Znalost oboru logistiky je plus, není však podmínkou

Nadnárodní společnost, jeden z celosvětových lídrů v oblasti energetiky a dopravní technologie.