Vedoucí plánování výroby

Informace o nabídce

  • Lokalita: Plzeňský kraj, Tachov
  • Sektor: Automobilový průmysl
  • Level pozice: TOP management
  • Plat: 90 000 - 120 000

Náplň práce

Pro mezinárodní automotive společnost v Plzeňském kraji hledáme zapáleného a proaktivního Project Launch Managera, který hovoří německy a má rád výzvy!

Hlavní činnosti a povinnosti:

  • Realizace náběhů nových produktů a zlepšování stávajících technologií
  • Koordinace činností v oddělení (předsériová výroba, úprava přípravků a zařízení...)
  • Kontrola stavů strojů a procesů ve spolupráci s dalšími odděleními
  • Odborné školení zaměstnanců

Nabízené podmínky

Společnost nabízí:

  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon a laptop pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující platové ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Prostředí a zázemí mezinárodní automotive společnosti

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Co budete potřebovat:

  • Minimálně dva roky zkušeností na podobné pozici v automotive společnosti
  • Zkušenosti s koordinací náběhů nových projektů
  • Dobrá znalost Německého jazyka
  • Výborná schopnost vedení a motivace lidí
  • Anglický jazyk výhodou
  • Racionální a analytické myšlení

Charakteristika klienta

International Tier 1 automotive supplier