Výkonná asistentka v developerské společnosti

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Administrativa a zákaznická podpora
  • Level pozice: Asistent

Náplň práce

Máte výborné organizační dovednosti a chcete je dále zúročit ve své kariéře? Bez problémů se orientujete v developerském nebo stavebním prostředí? Láká vás být součástí menší společnosti, která stojí za realizací developerských projektů, které přispívají k rozvoji měst a jejich částí? Staňte se pravou rukou majitele společnosti.

Čemu se budete věnovat:

  • Organizační podpora ředitele
  • Setkání s dodavateli
  • Koordinace a organizace pracovních setkán a porad
  • Příprava podkladů pro obchodní schůzky
  • Zajištění a organizace porad vedení společnosti
  • Zajišťování administrativní agendy
  • Vedení externí a interní dokumentace a formulářů
  • Vedení menšího týmu (2–3 kolegy)

Nabízené podmínky

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Rozmanitá práce v menším týmu
  • Možnost být součástí společnosti, která navrhujeme nemovitosti nadčasově, aby sloužily společnosti i za čtvrt století a dále

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • 5–10 let předchozí praxe v developerské nebo stavební společnosti
  • Výborná znalost anglického jazyka AJ
  • Časová flexibilita
  • Skvělé komunikační a organizační schopnosti

Naším klientem je společnost, která vznikla v roce 2012 jako start-up v developmentu nemovitostí. Byznys model společnosti je založen na vytvoření komplexního řetězce v oblasti nemovitostí od akvizice a konceptu přes přípravu zajištění povolení po výstavbu a následnou správu. Společnost se specializuje na residenční, kancelářské, hotelové a volnočasové projekty s ohledem na přírodu i neustálý technologický pokrok a společenskou změnu.