Výstupní kontrola kvality od 22.000 Kč, jen 2 směny, hrazené stravenky

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Jste v oblasti kvality jako doma? Chcete využít své zkušenosti nebo se naučit něčemu novému?
Pojďte uplatnit Vaše zkušenosti k mezinárodní společnosti s pěknou mzdou a řadou benefitů.

  • kontrola zboží od dodavatelů
  • komunikace s dodavateli
  • kontrola termínů dodávek
  • namátková kontrola vychystaného zboží před expedicí
  • spolupráce v rámci firmy v oblasti reklamací
  • tvorba reportů, evidence hlášení chyb
  • kontrola zásob na skladě

Nabízené podmínky

  • bonusy za docházku: 0-15 Kč/hod
  • bonus za produktivitu: 0-20 Kč/hod
  • roční bonus ve výši 13. platu
  • 25 dní dovolené
  • 100,-Kč stravenky ZDARMA
  • penzijní připojištění
  • firemní akce
  • práce v Modřicích

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • práce na dvě směny (5:30-14:00, 13:30-22:00)
  • znalost práce na PC
  • manuální zručnost
  • AJ na úrovni A2/B1

Mezinárodní společnost zaměřená na skladování a distribuci kuchyní.