Barbara Ostrochovská

Customer Experience Manager CZ & SK

Proč pracuji v SYNERGIE?

Od svého prvního pohovoru v SYNERGIE, před více jak 10 lety, se potkávám s profesionálním a na druhé straně otevřeným a lidským přístupem mých kolegů v SYNERGIE. Když jsem přirozeně zvědavá a baví mě nejen zlepšovat věci okolo mě ale i pracovat na sobě, jsem vděčná za každou výzvu, kterou jsem během své kariérní cesty v SYNERGIE překonala – a nebylo jich málo 😊. Je skvělé pracovat v týmu, kde se jeden na druhého může spolehnout, pomoct si anebo se inspirovat.
Momentálně je mým „hnacím motorem“ příležitost spojit své zkušenosti s IT recruitmentem, marketingem a projektovým managementem a spolu se svým týmem posouvat věci vpřed a zlepšovat zážitek nejen našich kandidátů, ale i klientům a členům týmu.

Co dělám, když nedělám?

Čtu 😊 a to všude, kde je to jen trošku možné. Proto mám svou čtečku knih vždy v kabelce anebo mě s ní uvidíte ve vlaku na trase Bratislava – Praha. Velmi ráda cestuju, hlavně za dobrým jídlem a vínem ve společnosti manžela a Luny, našeho Španělského vodního psa, který je nevyčerpatelnou studnou energie. Když tedy potřebujete poradit, kam jít za gurmánským zážitkem anebo co si nejdříve přečíst, jste na dobré adrese.