Lenka Srchová

Division Manager Permanent Placement CZ&SK

Proč pracuji v Synergie?

Líbí se mi být součástí menšího týmu se zázemím velké společnosti s dlouholetou tradicí a vybudovaným skvělým jménem na evropském trhu. Práce v Synergie mě baví, jelikož každý den je jiný, je to dynamika recruitmentu, která udává směr mých dní, ať už v podobě různorodých potřeb a požadavků našich klientů, speciálních výzev, možnosti podílet se na různých projektech a reprezentovat tým složený ze skvělých osobností.
V Synergie se učím každý den něco nového, je to zejména o oboru, ve kterém naše společnost působí. Je to o lidech a práci s lidmi, o každodenní komunikaci a čelení výzvám.
Právě v Synergie jsem se naučila, o čem je nábor a Executive Search projekty, vylepšila jsem své organizační dovednosti a time management. Synergie je místo, kde se mám možnost učit, profesně i kariérně růst. Neustále posouvat tu svoji osobní laťku o kousek výš.

 

Co dělám, když nedělám?

Ve svém volné čase ráda čerpám energii prostřednictvím cestování napříč Evropou, turistiky v okolí Prahy či i o kousek dál, návštěvy mé rodné vísky na Moravě, jízdě na kolečkových bruslích, joggingu či posezení s přáteli.

Jak o mně mluví kandidáti

  • quotation-icon

    Celkově akční, empatické a profesionální. Popis pozice i v předešlém telefonátu, profesionální empatický přístup, osobní rady pro mne.

  • quotation-icon

    Jasné, konkrétní, zacílené a detailní informace a definovaný další pracovní postup po uskutečněném interview - zkrátka profesionální přístup.