Kristina Špalová

HR Consultant

Krátce o mně

S náborem jsem se poprvé setkala již při svém fungování v realitním sektoru. Tehdy jsem zjistila, že je to činost, která mě neuvěřitelně baví.  Během pracovních let jsem vystudovala Andragogiku (vzdělávání dospělých), která mi pomohla se obecně zorientovat v této oblasti.

Můj běžný den v práci vypadá nějak takto…

Každý nový den přináší nové výzvy a zážitky. Naplňuje mě, že lidem pomáhám k lepšímu zaměstnání a tím i kvalitnějšímu životu. Obsahem mé práce je především vyhledávání ideálních kandidátů na pracovním trhu, ať už aktivně hledající či jen ty, kteří se pouze porozhlíží. Vždy se snažím ukázat lidem různé cesty, kterými se mohou ubírat. V pracovním prostředí prožijeme polovinu života, proto je velice důležité nepodcenit volbu toho správného povolání.

Co mám na své práci skutečně ráda?

Jsem velice aktivní člověk, který má rád efektivně strávený čas. A to, co v Synergie skutečně nikdy nehrozí, je nuda. Neustále se děje něco nového a neočekávaného. Těší mě práce na zajímavých projektech, díky kterým si rozšířím obzory. Mám velice ráda komunikaci s kandidáty, která mnohdy přinese inspirující životní příběhy. Zároveň se mi velice líbí rodinná atmosféra a příjemné pracovní prostředí 😊

Můj volný čas

Jakmile mám volnou chvíli, snažím se ji využít skutečně naplno. Ráda cestuji, jezdím na kole a na lyžích, chodím za kulturou do divadel či na koncerty. Zároveň jsem veliký filmový fanda, jen na knížky mít trošku více času:-) Mou velikou vášní je vaření, u kterého ráda relaxuji.

  • quotation-icon

    Byla jsem velmi spokojena s přístupem konzultantky Kristiny Špalové. Zřetelně vysvětlila detaily k nabízené pozici a byla velmi příjemná. Mám skutečně vynikající pocit z náborového procesu.

    Renata Kabelková

  • quotation-icon

    Průběh pracovního pohovoru byl výborným a příjemným zážitkem. Byl jsem spokojen s přístupem konzultantky Kristiny Špalové, která mi velmi podrobně vysvětlila veškeré detaily. Sám za sebe mohu agenturu Synergie skutečně doporučit.

    Tomáš Podhorský