Lenka Nejedlá

Specialista marketingu

Krátce o mně

Vystudovala jsem Vysokou školu hotelovou v Praze, obor marketingové komunikace služeb. Po studiích jsem začala pracovat v reklamní agentuře, což považuji za druhou vysokou školu a nezapomenutelný zážitek. Po několika letech jsem přešla na klientskou stranu a zakotvila v marketingu napevno.

Můj běžný den v práci vypadá nějak takto..

Do práce se každé ráno těším, na známé tváře, na atmosféru, která vládne, na nové výzvy. Uvařím si kávu, otevřu si svého Maca, sociální sítě, mediální, zpravodajské servery a čerpám novinky. S kolegy konzultuji jejich pozice, navrhuji zlepšení ve formě textů, headlinů a umístění. Každý den je jiný, nikdy nevím, co mě čeká a to je skvělé!

Co mám na své práci skutečně ráda?

Má práce je lehce měřitelná a nejen já, ale i ostatní mohou vidět výsledky. Zároveň je zajímavá, napínavá, hravá a kreativní. Synergie mi dává možnost své myšlenky realizovat a baví mě sledovat, jak se věci posouvají správným směrem, aspoň v to doufám:-)

Můj volný čas

Můj volný čas se snažím skutečně využít na maximum. Chvíle s dcerou jsou pro mě nejlépe stráveným časem. Nicméně jsem se naučila být sobecká a ráda se věnuji i sama sobě, s tím souvisí cestování po světě, mojí láskou je Indie, kam se vracím každým rokem. Druhou vášní je lyžování, praktikování iyengar jogy a v posledních letech se vracím k jachtaření  a nově se začínám potápět:-)