Stephanie Nestaval

Team Leader Automotive

Krátce o mně

V letech 2004 až 2014 jsem působila ve Velké Británii pro značky: LandRover, Autoglass, La Fitness a Virgin Active. Jako headhunter jsem svoji kariéru v oblasti HR odstarovala v roce 2014 v oblasti kvality a LEAN v rámci automobilového průmyslu pro britský trh. Od dubna 2017 jsem členkou Synergie, kde vedu technickou divizi, která se skládá z automobilového a leteckého sektoru.

Můj běžný den v práci vypadá takto…

Každý týden mám připravený plán s pravidelnými tréninkovými a koučingovými workshopy pro všechny členy divize. Další část mé práce se týká samotného byznysu, připravuji nové tendry pro potenciální klienty a s těmi současnými se snažím pravidelně setkávat. Nesmím však opomenout nábor, kterému se stále věnuji. Za sebe mohu říci, že určování priorit, plánování a načasování jsou klíčovými součástmi úspěchu mé práce.

Co mám na své práci skutečně ráda?

Vždy je příjemné, když obdržíte od klienta nebo kandidáta pozitivní zpětnou vazbu. To je pohon, který mě žene vpřed.

Můj volný čas

Miluji svojí práci a jsem jí plně oddána, svého volného času mám tudíž málo, ale čas na posilovnu, jogu či spinning si udělám vždy.

  • quotation-icon

    Díky práci Stephanie máte možnost organizovat efektivní rozhovory s top managementem společnosti s okamžitou zpětnou vazbu tváří v tvář. Stejná dokonalost byla uplatněna i pokud jde o nabídku kandidátům s vysokou prioritou k potřebám projektů a trhu práce.