Aktuálně do našeho týmu hledáme

Pracujte tam, kde máte stále novou inspiraci a nemusíte hledat motivaci,

  • kde se váš talent rozvíjí a kultivuje
  • kde pracujete s nejmodernějšími technologiemi na nejlepších projektech, které si můžete představit
  • kde se můžete neustále učit a růst
  • kde žádná výzva není příliš velká a žádná žádost klienta příliš malá.

A ještě k tomu vás za to odměníme nejen profi a přátelským týmem, ale i skvělými benefity.

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozice:

Office Manager – skvělý tým

Hledáme duši naší společnosti, která zorganizuje, objedná, nakoupí či vyřeší všechny bolesti našeho týmu. S chutí zorganizuje teambuilding, zastřeší HR agendu, bude zodpovídat za řízení dodavatelů. Každého, kdo vejde do našich dveří, obdaří úsměvem na tváři.

Mám zájem!

Recruitment Consultant – technické pozice (výroba, logistika)

Do zkušeného týmu konzultantů hledáme Recruitment Consultanta se specializací na technické pozice. Budete se zaměřovat na specializované a manažerské pozice u našich klientů, českých i mezinárodních společností, působících v různých oblastech průmyslu - například výrobě, logistice, strojírenství, stavebnictví, chemickém průmyslu.

Jste-li komunikativní týmový hráč a dokážete komplexně a kreativně řešit každodenní výzvy, rádi vás uvítáme v našem týmu. Budete pracovat v příjemném mezinárodním kolektivu v centru Prahy. Dostanete podporu zkušených odborníků a know-how renomované mezinárodní personálně poradenské společnosti s 25-letou tradicí, které vám umožní rozvíjet své profesní znalosti, dovednosti a kariérně růst.

Mám zájem!

Headhunter Junior – nastartuj kariéru v náboru

Do našeho hvězdného týmu Synergie se právě porozhlížíme po Lovci Talentů, který nám pomůže nakopnout náš specializovaný recruitment tým Finance & Banking nebo tým IT.

Hledáme komunikativního, dynamického, pozitivně laděného parťáka se smyslem pro detail a orientací na výsledek. Jsi někdo, kdo nemá rád nudu a šeď a dáváš raději přednost každodenním výzvám a posouvání svých osobních hranic? Pokud ano, rádi se s tebou setkáme.

Mám zájem!

HR specialista (nábor & administrativa)

Umíte dobře komunikovat s klienty, máte dobré organizační dovednosti, fokus na detail a v administrativě jste jako doma? Do naší divize Temporary Staffing hledáme nového kolegu, který bude kompletně pečovat o jednoho z našich klíčových klientů a zastřešovat i další projekty.

Mám zájem!
Zajímá Vás, s kým byste v Synergie spolupracoval/a? Podívejte se, kdo u nás pracuje (Náš tým).