Aktuálně do našeho týmu hledáme

Pracujte tam, kde máte stále novou inspiraci a nemusíte hledat motivaci,

  • kde se váš talent rozvíjí a kultivuje
  • kde pracujete s nejmodernějšími technologiemi na nejlepších projektech, které si můžete představit
  • kde se můžete neustále učit a růst
  • kde žádná výzva není příliš velká a žádná žádost klienta příliš malá.

A ještě k tomu vás za to odměníme nejen profi a přátelským týmem, ale i skvělými benefity.

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozice:

Divizní manažer pro Temporary Staffing

Nabízíme ojedinělou příležitost ve vedení mezinárodní personálně-poradenské agentury. Hledáme vyzrálého manažera pro řízení divizí Temporary Staffing v Praze a Brně s celorepublikovým dosahem. Měl byste si přinést zkušenosti z praxe v oboru HR služeb, strategické myšlení, pragmatický přístup, schopnost dlouhodobého plánování, tvorby a nastavování obchodních taktik. Stanete se členem týmu, jehož hodnotami jsou respekt, důvěra, otevřenost a týmová práce.

Mám zájem!

Team leader pro finance&banking recruitment tým

Jste zkušený recruiter/headhunter? Nabízíme Vám novou výzvu. Využijte své know-how, staňte se tým lídrem pro náš finance&banking recruitment tým a rozvíjejte se i jako people manažer.

Mám zájem!

Headhunter a recruitment konzultant (jehož srdce bije pro byznys)

Hledáme poklad. Protože dělat kvalitní headhunting, recruitment, account management a částečně i rozvoj obchodu není jednoduché. Je to výzva. Proto pokud nějakou právě hledáte, tak rozhodně v SYNERGIE. Jsme nároční a i díky tomu máme prestiž u klientů a rosteme.

Mám zájem!

HR konzultant (personální administrativa)

Umíte dobře komunikovat s klienty, máte dobré organizační dovednosti, fokus na detail a v administrativě jste jako doma? Do naší divize Temporary Staffing hledáme nového kolegu, který bude kompletně pečovat o jednoho z našich klíčových klientů a zastřešovat i další projekty.

Mám zájem!

Office Manager – skvělý tým

Hledáme duši naší společnosti, která zorganizuje, objedná, nakoupí či vyřeší všechny bolesti našeho týmu. S chutí zorganizuje teambuilding, zastřeší HR agendu, bude zodpovídat za řízení dodavatelů. Každého, kdo vejde do našich dveří, obdaří úsměvem na tváři.

Mám zájem!

Online marketing specialista v SYNERGIE

Máš za sebou krátké zkušenosti v marketingu a chceš se posunout dále? Máme pro Tebe výzvu a nejen jednu. Rádi bychom naši značku SYNERGIE posunuli o úroveň, nejlépe o dvě výš. :) Hledáme pozitivně naladěného online marketingového specialistu, který bude členem našeho CEE marketingového týmu.

Mám zájem!

Zkušený HR konzultant v SYNERGIE Brno

Právě hledáme do našeho Synergie týmu v Brne recruitment konzultanta, který se bude zaměřovat na obsazování specializovaných a manažerských pozic. Nabízíme ti nejen přátelský tým a samostatnou odpovědnost za své projekty ale taky podporu a profesní růst.

Mám zájem!

Researcher – Asistent/ka náboru

Jsi čerstvý absolvent se zájmem o oblast HR? Máš skvělé komunikační dovednosti a jsi týmový hráč? Pak jsi právě Ty ta pravá osoba, kterou hledáme. Staň se členem jednoho z našich týmů a nastartuj svoji kariéru v recruitmentu.

Mám zájem!
Zajímá Vás, s kým byste v Synergie spolupracoval/a? Podívejte se, kdo u nás pracuje (Náš tým).