Aktuálně do našeho týmu hledáme

Jestliže vidíte sám sebe jako profesionála v recruitmentu, nezáleží na tom, jak dlouho už tu práci děláte nebo kolik vám je let. Právě tvoříme tým pro novou, prémiovou značku S&YOU by SYNERGIE, která vstoupí na náš trh na podzim 2019.

S&YOU by SYNERGIE má co nabídnout:

  • profesionálové s praxí u nás najdou prostor pro růst kariéry u silné, mezinárodní značky SYNERGIE GROUP se sídlem ve Francii. Naši lidé využívají moderních nástrojů headhuntingu, mezinárodní sítě kontaktů, ověřené know-how ve službách Recruitment a Executive Search  a zázemí personálně poradenské firmy s 50 letou tradicí a mnoha prokazatelnými milníky.
  • absolventům a juniorům vytvoříme prostor pro jejich osobní růst v kariéře, na jejímž vrcholu je pozice HEADHUNTER na vaší pracovní vizitce. Jsme zcela mimořádně orientovaní na rozvoj našich juniorů; dostanete důkladné zaškolení v recruitmentu, HR business developmentu a marketingu náboru na sociálních sítích a plán rozvoje.

Týmy S&YOU by SYNERGIE v pobočkách Praha, Bratislava a Brno u nás vede Lenka Srchová.

 

 

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozice:

Recruitment Consultant – technické pozice (výroba, logistika)

Do zkušeného týmu konzultantů hledáme Recruitment Consultanta se specializací na technické pozice. Budete se zaměřovat na specializované a manažerské pozice u našich klientů, českých i mezinárodních společností, působících v různých oblastech průmyslu - například výrobě, logistice, strojírenství, stavebnictví, chemickém průmyslu.

Jste-li komunikativní týmový hráč a dokážete komplexně a kreativně řešit každodenní výzvy, rádi vás uvítáme v našem týmu. Budete pracovat v příjemném mezinárodním kolektivu v centru Prahy. Dostanete podporu zkušených odborníků a know-how renomované mezinárodní personálně poradenské společnosti s 25-letou tradicí, které vám umožní rozvíjet své profesní znalosti, dovednosti a kariérně růst.

Mám zájem!

Headhunter Junior pro IT nebo technické pozice

Do našeho hvězdného týmu Synergie se právě porozhlížíme po Lovci Talentů, který nám pomůže nakopnout náš specializovaný recruitment tým Finance & Banking nebo tým IT.

Hledáme komunikativního, dynamického, pozitivně laděného parťáka se smyslem pro detail a orientací na výsledek. Jsi někdo, kdo nemá rád nudu a šeď a dáváš raději přednost každodenním výzvám a posouvání svých osobních hranic? Pokud ano, rádi se s tebou setkáme.

Mám zájem!
Zajímá Vás, s kým byste v Synergie spolupracoval/a? Podívejte se, kdo u nás pracuje (Náš tým).