Agenturní zaměstnávání

Dočasná pracovní síla

Jedná se o krátkodobé i dlouhodobé přidělení zaměstnanců na dobu určitou.

Jde o flexibilní formu zaměstnání a komplexní řešení náboru nejen pro společnosti z oblasti výroby.

Jak postupujeme?

postaráme se o přijetí vhodných kandidátů ve velmi krátkém čase a v jakékoli situaci;                                                                       ušetříme čas spojený s procesy správy, náboru a administrativy;                                                                                                     poskytujeme kandidátům kariérové ​​poradenství; jsme s nimi v neustálém kontaktu;                                                                                     Klademe důraz na obousměrnou zpětnou vazbu, komunikaci s klientem a přidělenými zaměstnanci.

Mezi další služby, které můžeme nabídnout, patří:

Zaměstnání na zkoušku (Try and Hire)

Payrolling– zastřešení personální agendy týkající se mezd, benefitů, srážek

Externí HR oddělení (Komplexní HR Outsourcing):

 •    dohled nad organizační strukturou a požadavky na zaměstnance
 •    nábor, školení a vývoj
 •    sledování cílů a strategií oddělení
 •    školení zaměstnanců a manažerů
 •    správa výhod                 

Máte zájem o spolupráci?

Řekli o nás

 • Na Synergie oceňuji především lidský a osobní přístup k našim potřebám. Z tohoto důvodu ji i nadále volíme, jako partnera pro personální zajištění našich administrativních pozic.

  David DrozdLogistika a provoz Legrand, s.r.o.
 • Společnost Synergie pro nás vyhledává pracovníky do výroby, včetně specifických pozic jako jsou svářeči, brusiči apod. Jsme spokojeni s profesionálním přístupem a proklientskou péčí, a především s tím že nám dokáží prezentovat kvalitní uchazeče i v časech, kdy se kvalitní volní lidé na trhu práce hledají jen velmi těžko.

  Veronika PudilováRecruitment coordinator IFE-CR, a.s.
 • Se společností Synergie Temporary Help s r.o. dlouhodobě spolupracujeme. Nejvíce oceňujeme komunikaci s přidělenou personalistkou, která kandidáty dobře informuje o naší společnosti, druhu práce a následné spolupráci. Můžeme ji tedy vřele doporučit.

  Petra ChmelařováHR Manager, FERAMO METALUM INTERNATIONAL s r.o

Case study: Automobilový průmysl a zdvojnásobení výroby

Středně velká britská společnost, která zpracovává plasty pro automobilový průmysl chtěla zdvojnásobit výrobu, zavést odpolední směnu a personálně doobsadit celou výrobní halu.

Šlo o širokou škálu pozic od provozního ředitele či manažera, až po montážníky, skladníky a obráběče s možností okamžitého nástupu. Současně s tím společnost poptala i kontinuální poradenství a pomoc v následujících oblastech: obecný přehled o situaci na trhu, mzdy a benefity, nábor a pronájem agenturních zaměstnanců.

Potenciální zaměstnance a agenturní pracovníky jsme vyhledávali pomocí inzerce, vlastní databáze, externích zdrojů, doporučení a sociálních sítí. Kandidáti na obě zásadní manažerské pozice získali nabídku zaměstnání pouhých 13 dní poté, co jsme je poprvé kontaktovali. U nižších výrobních pozic jsme do 14 dnů pokryli přes 75% pozic. S klientem stále spolupracujeme a nadále se staráme nejen o jeho spokojenost, ale i o spokojenost jednotlivých kandidátů.

Vyplňte náš kontaktní formulář:

 • Please enter a number greater than or equal to 1.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Proč si vybrat Synergie?

V Synergie jsme přesvědčeni, že slušnost, péče a servis patří neodmyslitelně k naší práci.
DNA naší společnosti je tým konzultantů, kteří dokonale znají pracovní trh, mají zkušenosti z oboru a hlubokou praxi.