Recruitment

Vyhledávání těch nejlepších

Potřebujete do svého týmu najít vhodného kandidáta? Vybereme vám ty nejlepší podle vašich definovaných kritérií a rádi vám pomůžeme, ať už jde o specializovanou pozici, střední nebo TOP management.

Jak vypadá výběrový proces?

 • Důležité je setkání, na kterém s vámi detailně probereme  vaše potřeby a požadavky na nově otevřenou pozici, zároveň stanovíte minimální kvalifikaci a určíte rozsah platových podmínek. Ostatní už necháte na nás.
 • Přebíráme kompletní odpovědnost za výběrový proces a jeho řízení.
 • Sestavíme na míru harmonogram výběrového procesu na základě kritérií na danou pozici a aktuálního stavu pracovního trhu.
 • Při hledání využíváme rozsáhlou interní databázi,inzerci na vybraných portálech, a aktivit na sociálních sítí.
 • S každým předvybraným kandidátem se osobně potkáme a ze setkání vypracujeme podrobný hodnotící report.
 • Celým procesem vás bude provázet vždy jeden konzultant, který má zkušenosti s obsazováním pozic z vašeho nebo příbuzného sektoru.
 • Po nástupu vybraného kandidáta naše práce nekončí. Vždy se snažíme být v kontaktu jak s ním, tak s vámi a pravidelně se ujišťujeme o spokojenosti či naopak nespokojenosti obou stran. Případné problémy v komunikaci okamžitě řešíme.

Máte zájem o spolupráci?

Řekli o nás

 • Kompletní balíček Synergie pokryl všechny oblasti procesu velmi efektivně: od zaslání předvybraných CV, testů a následného závěrečného shrnutí i doporučení. Vážím si přímého, rychlého i upřímného jednání. Synergie je skvělým partnerem pro všechny společnosti, které hledají ty nejlepší kandidáty.

  Federico DominguezOperations Director Central-East Europe
 • ING Bank N.V. využívá služeb Synergie více jak 10 let, po tu dobu jejich konzultanti umístili několik velmi úspěšných kandidátů v mnoha pozicích v různých odděleních. Ceníme si konzultantů Synergie za jejich důkladné znalosti trhu, velmi tvrdou práci. To, čeho si  osobně cením na spolupráci je, že jsou schopni skutečně pochopit naše požadavky, více, než co je uvedeno v popisu práce. Všichni kandidáti jsou velmi dobře ověření a přijdou vždy důkladně připravení. Věřím, že Synergie je schopna vytvořit skvělý zákaznícký zážitek pro obě zúčastněné strany a jejich služby mohu tak jen doporučit.

  Alena HaramulováSenior HR Consultant, ING Bank Česká republika
 • Z našich zkušeností můžeme říci, že společnost Synergie má velmi profesionální přístup k řešení výzev v oblasti recruitmentu. Je to spolehlivý partner, který se zaměřuje na dodání přidaných služeb a vždy dobře rozumí našim představám. Jeho hlavními přednostmi v naší spolupráci jsou jasná komunikace, flexibilita a orientace na kvalitu.

  Ivana VrzúkováHR Business Partner (Péče a rozvoj zaměstnanců), Allianz pojišťovna, a.s.
 • S personální agenturou Synergie spolupracujeme při vyhledávání zaměstnanců pro naši společnosti již několik let. Většina našich zaměstnanců, které nám personální agentura doporučila, pracují doposud na svých pozicích a to k oboustranné spokojenosti. Oceňujeme zejména kvalitní a rychlý přístup k zadaným požadavkům a vzájemnou spolupráci na výborné úrovni.

  Erika PrachařováHR Partner, MOL ČR, s.r.o.

Case study: Sestavení celého týmu pojistné matematiky

V oddělení risk a business analýzy našeho klienta se nám úspěšně podařilo obsadit místo manažerky týmu a další dvě vedoucí pozice. Pro tuto společnost jsme začali pracovat zcela exkluzivně a stali se jejich dlouhodobými partnery.

Manažerka, kterou jsme doporučili, se na nás následně obrátila s prosbou o pomoc při naplnění jejího vlastního týmu. Oceňovala náš profesionální přístup, vzájemnou důvěru a úroveň jednání, které posléze vyžadovala i při náboru svých vlastních spolupracovníků. A ani tentokrát jsme ji nezklamali.

A nejen to, získali jsme tak navíc i skvělé reference z interního HR oddělení společnosti pro následující tendr jejich mateřské firmy.

Stačí vyplnit náš kontaktní formulář:

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Proč si vybrat Synergie?

V Synergie jsme přesvědčeni, že slušnost, péče a servis patří neodmyslitelně k naší práci.
DNA naší společnosti je tým konzultantů, kteří dokonale znají pracovní trh, mají zkušenosti z oboru a hlubokou praxi.